شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید ونوشک تازه ارزان قیمت

ونوشک، که به آن بنه یا پسته کوهی نیز گفته می شود، میوه درختی خودرو است که در مناطق کوهستانی رشد و پرورش می یابد. ونوشک و فرآورده های آن دارای خواص دارویی و درمانی بسیاری است. از درخت ونوشک، نوعی صمغ گرفته می شود که خواص درمانی فراوانی دارد. به این شیره، سقز می گویند. ونوشک رسیده دارای لفافی سبز رنگ و پوسته ای سفت و سخت است، که موجب آسیب رساندن به دندان می شود. این میوه در فصل خاصی برداشت شده و در بازار عرضه می شود. ونوشک تازه از فواید زیادی بهره می برد و دارای کاربرد های زیادی است. خرید ونوشک تازه ارزان، با توجه به کیفیت و مرغوبیت محصول در بسته بندی های مختلف صورت می گیرد. بنابراین با تحقیق از مکان های گوناگون، می توان از قیمت های مختلف و مناسب آن اطلاع پیدا کرد. 

خرید ونوشک تازه ارزان قیمت

همه چیزدرباره ونوشک تازه

همه چیزدرباره ونوشک تازه انواع ونوشک، از جمله تازه یا خشک شده آن از فواید زیادی برخوردار است. تفاوت آن با پسته این است، که برای پرورش پسته از سموم شیمیایی استفاده می شود، ولی بنه کوهی کاملا ارگانیک و طبیعی بوده و از هیچ ماده افزودنی در جهت باروری آن استفاده نشده است.

ونوشک دارای طبیعتی گرم و خشک است. می توان آن را به صورت جوشانده یا به طور طبیعی آن را مصرف کرد. همچنین روغن گرفته شده از آن کاربرد زیادی دارد و مصرف آن توصیه می شود. افرادی که از بیماری آنمی یا کم خونی رنج می برند، می توانند آن را به غذا اضافه کرده و استفاده نمایند. عصاره ای که بنه کوهی گرفته می شود، خواص ضد میکرونی داشته و به جای داروهای شیمیایی می تواند مورد استفاده قرار گیرد. از جوشانده برگ و پوست بنه کوهی در درمان اسهال های ساده استفاده می شود. افرادی که از ورم و زخم های سخت رنج می برند، مالش ضماد تهیه شده از ونوشک بر روی محل های مورد نظر توصیه می شود. خوردن ونوشک برای تقویت قوای جنسی بسیار مفید است، و همچنین زخم های لب و شب کوری را معالجه می کند. کسانی که مشکل ادرار دارند و از تکرر آن رنج می برند، بنه کوهی استفاده کنند. مصرف مداوم و روزانه این محصول برای از بین بردن و دفع کرم های روده و معده بسیار مفید است و موجب تقویت دستگاه گوارش می شود. افرادی که بیماری راشیتیسم یا نرمی استخوان، آن ها را اذیت می کند، استفاده از ونوشک به طور ویژه توصیه می گردد. اشخاصی که دچار گرفتگی صدا هستند و تارهای صوتی آن ها آسیب دیده است، مصرف ونوشک برای باز شدن صدا و ترمیم تارهای صوتی بسیار مفید است. افرادی که از نارسایی کبد رنج می برند، مصرف بنه کوهی برای تقویت کبد آن ها بسیار مفید است. کسانی که گرفتار اختلالات عصبی هستند، استفاده از ونوشک برای تقویت اعصاب آن ها موثر است. مصرف این میوه پر خاصیت به صورت پیوسته، باعث از تمیز شدن ریه و سینه از اخلاط می شود. 

مهمترین مصارف ونوشک تازه

مهمترین مصارف ونوشک تازهونوشک علاوه بر اینکه مصارف غذایی و دارویی دارد، در موارد دیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد. مصارف ونوشک و شیره درخت آن، در صنایع مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است. 

از ونوشک در صنعت داروسازی استفاده فراوانی می شود. شیره این درخت، حاوی نوعی روغن است، که در صنعت به طور گسترده ای استفاده می شود. برای تولید عطر، خوشبو کننده ها و انواع حشره کش ها، کاربرد زیادی دارد. در صنعت داروسازی، در ساخت ضدعفونی کننده ها و نرم کننده ها به کار می رود. در صنعت پلاستیک سازی، واکس، چرم و صنعت چاپ نیز کاربرد دارد. 

عرضه انواع ونوشک تازه ارزان قیمت

عرضه انواع ونوشک تازه ارزان قیمتانواع ونوشک تازه بعد از خرید، در کارخانجات، بسته بندی شده و در وزن های گوناگون به فروش می رسند. از آنجایی که پوست این میوه سخت است، توسط دستگاه های مخصوص پوست گیری شده و بسته بندی می گردد. مغز این محصول، به خاطر فرآیند فرآوری از قیمت بالاتری برخوردار است. جدای از قیمت مناسب، باید به کیفیت آن در هنگام خرید توجه ویژه شود. 

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید