شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستگاه بنه شکنی با کمترین قیمت

امروزه با پیشرفت علم دستگاه هایی اختراع شده اند ، که بوسیله آن میتوان مغز های ،  گردو  ، پسته   را از پوسته آن خارج کرد ، به این دستگاه ، دستگاه بنه شکنی می گویند .  بنه ، به معنی پسته وحشی می باشد ،  یعنی دستگاه بنه شکنی برای شکستن پسته و خارج کردن مغز آن می باشد . بعضی از دستگاه های بنه شکنی گردو ها و بادام را نیز می شکند و مغز آن را خارج می کند ، بدون دخالت دست و کاملا بهداشتی این عمل انجام می شود . 

دستگاه بنه شکنی با کمترین قیمت

معرفی اجمالی دستگاه بنه شکنی

معرفی اجمالی دستگاه بنه شکنی

با پیشرفت علم ماشین آلاتی تولید شده اند که برای شکستن هسته ی مرکبات به کار می روند . بهترین دستگاه برای شکستن گردو و پسته دستگاه بنه شکنی می باشد . دستگاه بنه شکنی به دو صورت دستی و صنعتی یافت می شود .

نوع دستی دستگاه بنه شکنی دارای قدرت کمتر می باشد ،  بیشتر در منازل و کارگاه های کوچک سنتی مورد استفاده قرار می گیرد . دستگاه بنه شکنی  صنعتی به دلیل صرفه جویی در برق و هزینه کمتر در کارخانجات بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد . 

میزان کارکرد دستگاه بنه شکنی

میزان کارکرد دستگاه بنه شکنی

برای انتخاب دستگاه بنه شکنی ، ابتدا باید بدانین چه دستگاه بنه شکنی احتیاج دارید . دستگاه بنه شکن دارای مدل های متنوعی می باشد از جمله ،  دستگاه فندق شکن ، گردو شکن ، بادوم شکن و پسته شکن .

میزان کار کرد دستگاه بنه شکنی صنعتی بیشتر از دستگاه بنه شکنی دستی می باشد .

دستگاه بنه شکنی صنعتی به محصول آسیبی نمی زند و دارای بازده بالا می باشد . از دیگر مزایای دستگاه بنه شکنی ، می توان به حمل و نقل آسان دستگاه اشاره نمود ، همچنین دستگاه بنه شکنی ،  سریع و راحت نصب می شود . کار با دستگاه بنه شکنی ، نیازی به نیروی ماهر و تخصصی ندارد .  

دستگاه بنه شکنی معمولا درب ورودی آن به صورت قیف طراحی شده است . 

در انتخاب دستگاه بنه شکن برای منزل باید به چند نکته توجه نمود : 

 1. صدای دستگاه ، موجب آزارو اذیت دیگران نشود . 
 2. کم مصرف ‌کردن برق ، به منظور جلوگیری در صرفه جویی برق و هزینه
 3. ظرفیت دستگاه 
 4. کیفیت دستگاه 
 5. نوع برند دستگاه 
 6. فضایی که اشغال می کند 
 7. قیمت تمام شده دستگاه  

با توجه به تست هایی که بر روی دستگاه های بنه شکن انجام شده است ، کیفیت مغزهای خارج شده از پسته و گردو همانند شکستن با دست می باشد . 

مدل های جدید بنه شکن که در بازار عرضه شده است ،  دارای سرعت و کیفیت بهتری می باشد ،  در دستگاه های جدید نیاز به جدا کردن پسته های دهان باز و بسته نمی باشد . 

برای استفاده از دستگاه های بنه شکنی باید به موارد ذیل توجه نمود : 

 1. محلی که دستگاه در آنجا قرار می گیرد . 
 2.  نحوه اتصال به برق 
 3. ریختن مواد ( پسته ، گردو ) در جای مخصوص خود 
 4. قرار دادن ظرفی برای جمع آوری مغز های خارج شده از دستگاه بنه شکن

هر یک از موارد بالا که به صورت ناقص انجام گیرد ، دستگاه به صورت کامل شروع به کار نمی کند . برای عملکرد و کیفیت  بهتر محصول بدست آمده بهتر است طبق دستور العمل شرکت تولید کننده دستگاه ، از آن استفاده نمود . در زمان خرید دستگاه بنه شکن حتما به استاندارد بودن و کم مصرف بودن دستگاه باید دقت شود . میزان کار کرد دستگاه بنه شکنی بستگی به روش استفاده ای که از آن می شود دارد . 

قیمت باور نکردنی دستگاه بنه شکنی

قیمت باور نکردنی دستگاه بنه شکنی

دستگاه بنه شکنی دارای ظرفیت های مختلف و برند های متفاوت می باشد . برای خرید دستگاه بنه شکن ارزان بهتر است به شرکت سازنده آن و نمایندگی مجاز مراجعه شود . 

کارخانجات معتبری که دستگاه های بنه شکنی را می سازند ، آنرا در اختیار فروشگاهها و شرکت های معتبر برای فروش می گذارند تا آنها نیز از فروش دستگاه سود ببرند . 

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

1

یک پاسخ به “دستگاه بنه شکنی با کمترین قیمت”

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید