شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دستگاه پسته شکن با قیمت خوب

با توجه به استفاده های گوناگون از مغز پسته، به کار بردن دستگاه پسته شکن این امکان را فراهم کرده است تا بتوان پوست مقدار بسیار زیادی از این محصول را توسط این دستگاه جداسازی نمود و آن را در اختیار مصرف کنندگان قرارداد.

دستگاه پسته شکن با قیمت خوب

توضیحات دستگاه پسته شکن

توضیحات دستگاه پسته شکندستگاه پسته شکن را می توان به عنوان یکی از ابزارهای الکترومکانیکی به حساب آورد که امکان جداسازی پوست پسته از مغز آن را به بهترین شکل ممکن فراهم می نماید.
از این رو کاربرد دستگاه پسته شکن برای تولید مقدار قابل‌ توجهی از مغز پسته سالم، می تواند کارایی بسیار مناسبی به جهت تامین نیاز مصرف کنندگانی مانند شرکت های تولید کننده مواد غذایی و کارگاه های شیرینی پزی داشته باشد.
دستگاه های پسته شکن معمولاً در ظرفیت های گوناگون و سرعت های متفاوتی تولید می گردد از از این رو استفاده کنندگان متفاوت این دستگاهها وابسته به نوع نیاز خود اقدام به تهیه دستگاه متناسب با کارکرد مورد نیازشان می نمایند.
البته این دستگاه ها معمولا انواع گوناگون دیگری نیز مانند دهن بسته شکن، کالک شکن، بادام کوهی شکن و سایر گونه های دیگر را نیز دارا هستند که امکان استفاده از آنها در صنایع گوناگون را فراهم می نمایند.

دستگاه های پوست شکن معمولا وابسته به میزان حجم کار مورد نیاز در دقیقه دسته بندی می گردنند، به همین دلیل نیز معمولا مدل های کوچکتر و بزرگتر آنها توسط شرکت های تولید کننده مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است تا مصرف کنندگانی از قبیل کارخانجات متفاوت و کارگاه های کوچک تولید کننده صنایع غذایی بتوانند وابسته به نوع مصرف خود به دستگاه متناسب مورد نیازشان را در دسترس داشته باشند.

از طرفی درجه دقت این دستگاه ها نیز معمولاً متفاوت است و به همین دلیل نیز می توان برای پوست گیری انواع گوناگون پسته ها از دستگاه های متفاوتی بهره برد، البته خوشبختانه در سال‌های اخیر عرضه دستگاه ها ای با درجه دقت قابل تنظیم این امکان را فراهم کرده است تا بتوان از یک مدل واحد برای پوست گیری انواع متفاوت پسته استفاده نمود.

مهمترین کاربرد دستگاه پسته شکن

مهمترین کاربرد دستگاه پسته شکنبا توجه به اینکه همه ساله مقادیر قابل توجهی پسته در زمینهای زراعی ایران رشد پیدا می کند، استفاده از دستگاه های پسته شکن این امکان را به وجود می آورد تا بتوان به راحتترین شکل ممکن پوسته این دانه های با ارزش را از آنها جدا نمود.
چرا که استفاده از دانه های پسته به عنوان ماده اولیه تشکیل دهنده بسیاری از غذاهای سنتی و شیرینی های رایج در ایران و بسیاری از کشورهای دیگر نیازمند تامین حجم قابل توجهی از دانه‌های پوست گیری شده پسته است.
البته پوست به دست آمده از فرایند پوست شکنی نیز در بسیاری از کشور های فاقد منابع انرژی به عنوان سوخت استفاده می شود.
به همین دلیل می توان گفت استفاده از این دستگاه ها امکان تامین مواد اولیه مورد نیاز کارگاههای مختلف شیرینی پزی و صنایع غذایی متفاوت را فراهم می نماید، که از جمله آنها می‌توان به صنایع تولید کننده حلوا های مختلف، شیرینی جات سنتی و مدرن، رستورانها و آشپزخانه های تولیدکننده انواع غذاهای گوناگون و بسیاری دیگر از استفاده کنندگان مانند تولید کنندگان خلال پسته اشاره نمود.

ضمانت قیمت دستگاه پسته شکن

ضمانت قیمت دستگاه پسته شکندستگاه پسته شکن معمولا وابسته به مواد اولیه به کار رفته در فرایند تولید آن می تواند متغیر باشد از این رو معمولا شرکت‌ها با استفاده از مواد اولیه با کیفیت و ارزان قیمت تلاش می کنند تا محصولاتی با قیمت مناسب را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهند.
از طرفی عرضه عمده این دستگاه‌ها امکان تهیه دستگاه متناسب با نوع مصرف استفاده کنندگان را نیز فراهم کرده است.
هرچند در سال‌های گذشته حجم قابل توجهی از این دستگاهها به واسطه واردات تامین می‌شد، اما در سال‌های اخیر با تولید گسترده آنها در داخل کشور امکان دسترسی به پسته شکن های با کیفیت و با قیمت مناسب نیز فراهم شده است.
شما نیز اگر نیازمند تهیه یک دستگاه پسته شکن با قیمت مناسب و تضمینی هستید می توانید با کارشناسان هم این مجموعه در ارتباط باشید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید