شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت تولیدکننده پودر پسته دستچین

ایران قطب تولید پسته در جهان است و به دلیل حجم بالای تولید این محصول در کشور، در کنار توزیع عمده خشکبار پسته، آن را به محصولات فرآوری شده ای چون پودر پسته، خلال بسته و… نیز تبدیل می کند؛ پودر پسته دستچین از خاصیت فراوانی برخوردار است و شرکت تولیدکننده محصول جهت ارتقای سطح سلامت جامعه سعی داشته است انواع پودر پسته را مناسب ترین قیمت به دست مصرف کنندگان برساند.

شرکت تولیدکننده پودر پسته دستچین

همه چیز درباره پودر پسته دستچین

همه چیز درباره پودر پسته دستچیناگه بخواهیم درباره پودر پسته دستچین بنویسیم و همه چیز را درباره این محصول استثنایی بگوییم، باید اینگونه ذکر کنیم که پودر پسته از طریق میوه خالص پسته تولید می شود.

پسته یکی از لوکس ترین خشکبار های تولید شده در کشورمان است و از برترین قطب تولید کننده این محصول می توانیم به شهرستان رفسنجان اشاره کنیم.

کشاورزان پسته ایرانی پس از برداشت این میوه در کنار فروش معمول و خام پسته، این محصولات را به مراکز صنعتی ارسال می کنند و در دل این مراکز از طریق پسته خالص، محصولات استثنایی بسیاری تولید می شوند؛ پودر پسته از نمونه محصولات فرآوری شده است که توجهات بسیاری را چه از سوی متقاضیان ایرانی و چه از سوی مصرف کنندگان خارجی به دست آورده است.

در خط تولید کارخانه های صنعتی کشورمان با کمک پیشرفته ترین دستگاه های اتوماتیک به عمل خرد کردن مرغوب ترین نوع پسته می پردازند و به این روش، به فرآیند تولید پودر پسته می رسند.

پس از تولید پودر پسته از طریق کارخانه های تولیدی، این مراکز به عمل بسته بندی محصول می پردازند و می توانیم بگوییم که انواع پودر پسته در اندازه های ۵۰ گرمی، ۱۰۰ گرمی، ۲۰۰ گرمی، ۵۰۰ گرمی، یک کیلوگرمی و… موجود بوده و در بازار به فروش می رسند.

انواع پودر پسته دستچین

انواع پودر پسته دستچیناز انواع پودر پسته دستچین می توانیم به نمونه بسته بندی شده محصول به اشکال؛ شیشه ای، فلزی و همچنین پلاستیکی اشاره کنیم.

از انواع این محصول درجه یک می توانیم در صنایع مصرفی متنوعی استفاده و بهره برداری کنیم برای مثال بزرگترین صنعت استفاده از انواع پسته در حوزه پخت انواع شیرینی می باشد.

یکی از نکات قابل ذکر درباره پودر پسته این است که هر چه این محصول در یک شیرینی بیشتر استفاده شود و درصد آن بالا باشد، به همان میزان نیز قیمت و کیفیت محصول شیرینی بالاتر می رود. برای مثال چگونگی قیمت گذاری و تعیین نرخ شیرینی گز و سوهان با میزان پودر پسته رابطه ای تنگاتنگ و مستقیم دارد و پودر پسته یکی از مواد اولیه موجود در این دو شیرینی سنتی و اصیل ایرانی می باشد.

از پودر پسته دستچین درجه یک برای پخت و تهیه انواع شیرینی  و محصولات مطرح زیر استفاده می شود:

 • تولید انواع شیرینی پسته ای
 • تولید انواع سوهان تخته ای و لقمه ای
 • تولید انواع گز
 • تولید کیک
 • تولید دسر فرنی 
 • تولید معجون
 • تولید بستنی پسته ای
 • و بسیاری از محصولات شیرین و دوست داشتنی دیگر…

مراکز پخش پودر پسته دستچین

مراکز پخش پودر پسته دستچینمراکز پخش پودر پسته دستچین این محصول را به صورت بسته بندی شده و همچنین فله ای به عرصه پخش و توزیع وارد می کنند.

با فروش عمده و بدون واسطه پودر پسته است که متقاضی می تواند این محصول را با مناسب ترین قیمت ممکن خریداری کنند؛ از بزرگترین خریداران پودر پسته می توانیم به مراکزی که در عرصه تولید انواع گز، سوهان، بستنی و شیرینی فعال می باشند اشاره کنیم.

پودر پسته ایرانی در کنار طعم بینظیر از خواص درمانی بسیاری نیز برخوردار است و ویتامین و مواد معدنی موجود در این محصول از طریق میوه پسته تامین شده است.

از جمله موارد درمانی پودر پسته می توانیم به این شکل یاد کنیم:

 • خاصیت آرامبخشی: با استفاده از این خاصیت می توانید از استرس و ناآرامی در امان باشید.
 • درمان کم خونی: پودر پسته مولد خون است و در کنار درمان کم خونی از این بیماری پیشگیری نیز می کند.
 • درمان سرفه یکی دیگر از خاصیت های این پودر است که در فصل سرما کمکی استثنایی برای افراد دچار سرماخوردگی می باشد.
 • درمان مشکلات گوارشی
 • کمک به افزایش عملکرد حافظه مخصوصا برای محصلان در طول امتحانات
امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید