شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بنه تازه بسته بندی به عراق

صادرات بنه تازه بسته بندی به عراق

بنه تازه و بنه خشک دو شکل از محصولات است که افراد بنا به نظر خود در بازار می توانند برای خریدشان اقدام کنند. بنه تازه به صورت بسته بندی شده در می آید تا در بازار های داخلی و خارجی به فروش گذاشته شود. صادرات بنه تازه بسته بندی شده به کشور عراق به صورت عمده انجام می شود و در این زمینه فعالیت شرکت های صادر کننده را مشاهده می کنیم که تاثیر مثبتی بر معاملات می گذارند.

صادرات بنه تازه بسته بندی به عراق

نکات نگهداری مغز بنه تازه

نکات نگهداری مغز بنه تازه

 

دانه های بنه در زمره دانه های پرفروش هستند که روز به روز با افزایش سطح آگاهی افراد بر تعداد متقاضیان افزوده می شود. قسمت خوراکی بنه مغزی است که در داخل پوسته سخت قرار می گیرد و این بخش حاوی چربی، فیبر، مواد معدنی و ویتامین می باشد که طبق نظر پزشکان طب سنتی می توانند برای قسمت های مختلف بدن ما مفید باشند.

مغز بنه به دو شکل خشک و تازه در دسترس است و نمونه های خشک که از گزند باکتری ها در امان هستند و فاسد نمی شوند. اما اگر می خواهید این مغز ها را به صورت تازه نگهداری کنید باید نکاتی را مد نظر قرار دهید تا به مرور زمان خراب نشوند.

یکی از روش های نگهداری مغز بنه به صورت تازه فریز کردن می باشد که افراد می توانند این محصولات را در نایلون و یا ظروف فریزری قرار دهند و به صورت درب بسته در فریزر قرار دهند. با تاین شیوه مغز ها به مدت طولانی نگهداری می شوند و هر وقت آنها  را از فریزر در بیاوریم همانطور تازه و مرطوب می باشد و افراد از خوردن شان می توانند لذت ببرند.

روشی دیگر شور کردن مغز ها است که با وجود نمک راه نفوذ میکروب ها بر مغز ها بسته می شود و می توان به مدت طولانی از این محصولات نگهداری کرد.

شرکت صادراتی بنه تازه ایلام

شرکت صادراتی بنه تازه ایلام

بنه در مناطق مختلفی از کشورمان تولید می شود و ایلام از جمله این موارد است که زمینه برای تولید این مغز ها در این منطقه به صورت عمده فراهم می باشد. با این تفاسیر شرکت های زیادی فعالیت می کنند تا بتوانند آنها را در دسترس خریداران قرار دهند.

تولید کننده به خوبی از بازار فروش محصولات خود اطلاع دارد و از همین رو روش های مختلفی را برای فروش ایجاد می کند. فعالیت شرکت های صادراتی را در این قسمت ذکر می کنیم که بنه تازه ایلام را در دسترس خریداران خارجی قرار می دهند. شرکت های مورد نظر بهترین سطح کیفی را مد نظر قرار می دهند، زیرا به خوبی می دانند که باکیفیت ترین نوع بنه ها هدف خرید مشتریان قرار می گیرد. شرکت صادراتی بنه سعی بر این دارد که بنه ها را در قالب بسته بندی ارائه دهد تا مشتریان از شرایط بهداشتی محصولات اطمینان خاطر کسب کنند.

بنه تازه بسته بندی در اوزان مختلف است و همین امر تعیین کننده قیمت آنها می باشد و می دانیم که هر چه وزن بیشتر باشد مسلما قیمت آنها بیشتر خواهد بود. بسته بندی هایی که در شرکت های صادراتی ارائه می گردد در نمونه های مختلفی هستند و می توان آنها را در نایلون های پلاستیکی و یا ظروف یکبار مصرف جست و جو کرد که همین مورد نیز در انتخاب محصولات تاثیر می گذارد و اغلب مشتریان نمونه های ظرف دار را ترجیح می دهند و انتظار بازار های پر سود تری از آنها می رود.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید