شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه مستقیم کلخنگ فله ای

کلخنگ فله ای به صورت‌های گوناگون در بازار موجود می باشد. از انواع آن می‌توان به فله ای و همچنین نوع بسته‌ بندی شده این کلخنگ ها اشاره کرد. کلخنگ فله ای در ابعاد و اندازه های مختلف، در ظرفیت های گوناگون به بازار ارائه می‌شود. قیمت این محصول بستگی زیادی به هزینه تولید و همچنین کیفیت این محصول پرورش داده شده دارد.

عرضه مستقیم کلخنگ فله ای

نکاتی درباره کلخنگ فله ای

نکاتی درباره کلخنگ فله ای

کلخنگ در واقع نام درخت پسته می باشد. از کاربردهای فراوانی برخوردار است . از این گیاه برای طعم دهندگی در انواع فرآورده هایی مانند: دوغ، روغن حیوانی، ترشی و… استفاده می کنند. همچنین از این محصول در طب سنتی به عنوان یک طبیعت گرم و خشک استفاده می‌شود. به همین دلیل در فصل سرد سال بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین شیره این درختان به نام سقز، مورد توجه بسیاری از فروشندگان و تولیدکنندگان این زمینه قرار گرفته است. چرا که کاربردهای بسیار زیادی در زمینه غذایی، دارویی و طبی برخوردار است. رنگ این محصول سبز روشن بوده و دارای خاصیت ضد عفونی کننده نیز می‌باشد. پسته کوهی، پایه و اساس پسته وحشی می باشد. از هیچ‌گونه کود های شیمیایی در تولید این محصولات استفاده نمی‌شود.

کلخنگ از ویژگی‌ های بارز دیگری برخوردار می باشد که، از جمله آنها می‌توان به داشتن سطح زیادی از مقادیر مواد غذایی مانند: آهن، فسفر، کلسیم، پتاسیم و … است. در واقع خنجک یا همان پسته وحشی دارای تمامی فاکتورهای پسته های معمولی نیز می‌باشد. اما مهمترین نکته ای که در پرورش این محصول وجود دارد، عدم استفاده از هر گونه سموم و کودهای شیمیایی است.

که این موضوع می‌تواند بسیار در بالا بردن سطح کیفی آن موثر باشد. باعث می شود تا خاصیت پیش گیرندگی از بیماری های سرطانی و بیماری‌ های دیگر را داشته باشد. البته توصیه می‌شود که همه مردم از این محصول استفاده کنند در صورتی که فردی دچار بیماری خاصی باشد برای استفاده از هرگونه محصول خوراکی از جمله کلخنگ می‌تواند به راحتی با پزشک معالج خود مشورت کنید. در صورت تایید و تاکید پزشک، به میزان لازم که دستور استفاده  آن را می‌ دهند، از این محصول استفاده کنند. به طور کلی این محصول دارای خواص بیشماری می باشد، می تواند در درمان بیماری های با طبع سرد در بدن شکل می‌گیرند، موثر واقع شود.

انواع کلخنگ موجود در بازار

انواع کلخنگ موجود در بازار

انواع کلخنگ موجود در بازار مانند زعفرانی، زرد چوبه ای و نمکی به بازار ارائه می‌شود. انواع کلخنگ موجود در بازار با بهترین کیفیت و بالاترین سطح بهداشتی، بسته‌ بندی شده و به صورت فله نیز به بازار ارائه شده است که می‌تواند نیاز کشور را در تامین این محصول برطرف نماید. همچنین صادرات این محصول به دیگر کشور های اروپایی و عربی نیز از جمله فاکتورهای مهم تولید این محصول می باشند. کلخنگ های موجود در بازار در واقع همان پسته های کوهی خیلی خوشمزه هستند که در نواحی بومی ایران پرورش پیدا کرده و به مصرف می رسند.

ارسال کلخنگ فله ای به تمام شهر ها

ارسال کلخنگ فله ای به تمام شهر ها

ارسال کلخنگ فلاحی و تمام شهرهای کشور به راحتی و به سهولت انجام پذیر است مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت میزان مورد نیاز از این تفنگ‌های مورد احتیاج خود را سفارش داده و سپس بعد از تماس با مشاورین فروش نسبت به خرید این محصول اقدام نمایند این طرح رنگ های فرعی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که می تواند تامین کننده نیازهای مردم هر شهر و کشوری باشد چرا که از خواص بسیار بیشماری برخوردار است و از همین سلامتی مردم موثر است از جمله اینکه این محصول دارای طبیعتی گرم و خشک بوده و برای مزاج هایی که متناسب با این محصول است بسیار مفید واقع شده است ارسال کرده آهنگ تنهای تنها نیاز داخل کشور را توانسته است برطرف نماید بلکه صادرات هم به دیگر شهرها و کشورهای جهان جهان صرف شده است مشتریان فراوانی به سوء استفاده از این محصول جذب شوند

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید