شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه صادراتی دستگاه بنه شکنی ایرانی

فروشگاه صادراتی دستگاه بنه شکنی ایرانی

دستگاه بنه شکنی ایرانی در کارخانه های تولید ماشین آلات ایرانی با توجه به مدرن ترین فناوری روز دنیا و استانداردهای جهانی طراحی و تولید می شود.  این دستگاه مغز کردن دانه ها را با سرعت و کیفیت بالا انجام می دهد. فروش دستگاه بنه شکنی  توسط نمایندگی های آن به صورت عمده و زیر قیمت بازار در تمام نقاط کشور صورت می گیرد.

دستگاه های بنه شکن در انواع مختلف در کشور ایران تولید می شوند که از عملکرد عالی و قیمت مناسب برخوردار هستند.

فروشگاه صادراتی دستگاه بنه شکنی ایرانی

دستگاه بنه شکنی ایرانی چیست؟

دستگاه بنه شکنی ایرانی چیست؟

دستگاه بنه شکنی ایرانی یکی از محصولاتی می باشد که برای شکستن پوسته سخت بنه، پسته، فندق، و گردو مورد استفاده قرار می گیرد.  این دستگاه در دو نوع بنه شکن کوچک رومیزی و نیمه اتوماتیک تولید و به بازار عرضه می شود. هر یک از این دستگاه ها با استفاده از با کیفیت ترین قطعات طراحی و ساخته شده اند.

دستگاه های بنه شکنی تولید شده توسط کارخانه های کشور ایران بدون خطا پوسته ها و مواد زائد را با سرعت بالا جدا کرده و برای بسته بندی و عرضه آماده می کند. دستگاه های بنه شکنی ایرانی جدید کم مصرف می باشند. همچنین به دلیل اینکه این دستگاه ها از نظر هزینه های جانبی به صرفه هستند و قیمت مناسبی دارند به همین جهت در مقایسه با دستگاه های خارجی بیشتر مورد استقبال قرار گرفته اند.

یکی از مهمترین ویژگی های دستگاه بنه شکن ایرانی است که دارای قابلیت درجه بندی می باشد. به طوری که از آن می توانید برای هر گونه بنه با اندازه های گوناگون استفاده کنید.

لازم به ذکر است که انواع دستگاه بنه شکنی براساس قابیت هایی مانند مغز کن، پودر کننده، خلال کن و یا دستگاه ویژه کندن پوست گردو و بادام با یکدیگر تفاوت دارند. نحوه عملکرد دستگاه های بنه شکن اتوماتیک ایرانی به این صورت می باشد که پس از ریختن انواع دانه های مغز دار مانند بنه، فندق و بادام مغز دانه ها بدون پوست از کانال دستگاه خارج و آماده مصرف خواهند بود.  در صورتی که می خواهید این دستگاه را خریداری کنید بهتر است به سایت های اینترنتی و یا  فروشگاه دستگاه بنه شکنی مراجعه کنید.

فروش دستگاه بنه شکنی ایرانی

فروش دستگاه بنه شکنی ایرانی

همانطور که می دانید شکل های گوناگونی از بنه یا پسته در کشور ما تولید و به بازار عرضه می شود که اکثر آنها به دستگاه بنه شکن نیاز خواهند داشت. در واقع باید گفته شود که رشد روزافزون بازار پسته در کشورهای مختلف جهان داشتن یک دستگاه پسته شکن را امری مهم کرده است. امروز پیشرفت چشمگیر تکنولوژی شرایط مناسبی را برای طراحی دستگاه های مرغوب بنه شکن فراهم کرده است. این دستگاه ها به دو صورت دستی و صنعتی در بازار موجود هستند که مدل دستی نسبت به صنعتی آن قدرت کمتری دارد و در منزل و گارگاه های کوچک کاربرد دارد.

مغز بنه به عنوان فرآوره اصلی و مهم فرآورده پسته به شمار می آید که به دست آوردن آن از طریق روش شکستن دستی پسته امکان پذیر نخواهد بود. تمام باغداران و صاحبان کارخانه که در زمینه تولید پسته و فرآورده های آن فعالیت دارند باید یک دستگاه بنه شکن مرغوب را تهیه کنند.

تولید کنندگان با توجه به نیاز کاربران و مصرف کنندگان این دستگاه را تولید می کنند.  آنها به کاربرد انواع دستگاه بنه شکن تسلط کافی دارند و هنگام فروش دستگاه بنه شکنی  در مورد چگونگی کارکرد و برخی اطلاعات دیگر را به مشتریان ارائه می دهند.

شما مشتریان و خریداران محترم با مراجعه به معتبرترین فروشگاه دستگاه بنه شکنی می توانید برای خرید دستگاه با کیفیت و ارزان قیمت اقدام کنید. این روزها خرید و فروش دستگاه بنه شکن در کشور به صورت غیر حضوری و آنلاین انجام می شود.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید