شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش بنه سبز تازه در بازار داخلی

بازار داخلی پتانسیل بالایی برای خرید بنه دارد. امروزه فروش بنه سبز تاره در بازار داخلی روز به روز رونق می گیرد و هر روزه بر تعداد افرادی که بنه سبز تازه را خریداری و مصرف می کنند، افزوده می شود. بنه از جمله گیاهانی است که فواید بسیار زیاد دارد و می تواند برای مصارف مختلف استفاده شود.

فروش بنه سبز تازه در بازار داخلی

شناخت کلی بنه سبز تازه

شناخت کلی بنه سبز تازهدر گذشته مردم بنه را به اسم پسته کوهی و یا پسته وحشی می شناختند. حتی در مناطقی از کشور برای بنه نام سقز را نیز می دهند. بنه گیاهی است که در کوهستان های ایران می روید. به دلیل این که بنه تنها از درختی که در طبیعت به صورت بکر و دست خورده روییده است، به دست می آید، به همین دلیل خواص بسیار زیادی دارد. در تولید بنه از هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نمی شود.

بنه ها رنگ سبز دارند و در برخی از قسمت های آن به رنگ قرمز در می آید. ظاهر و شکل بنه تقریبا به صورت کروی شکل است. همان خواصی را که پسته آجیل دارد، بنه نیز دارد. مغز آن هم شبیه مغز پسته است، البته به لحاظ سایز و اندازه کمی کوچک تر می باشد. ارتفاع درخت بنه به ۷ الی ۹ متر می رسد. از این گیاه استفاده های زیادی می شود، که از جمله آن خواص و فواید مفید درمانی آن می توان به میوه، ساقه، صمغ و غیره اشاره کرد.

مصارف عمده بنه سبز تازه

مصارف عمده بنه سبز تازهبنه به دلیل فواید و مزایای زیادی که دارد، امروزه دارای مصارف متنوع و مختلفی می باشد. از جمله مصارف عمده بنه سبز تازه می توان به این موارد اشاره کرد:

  • مصرف درمانی و دارویی: یکی از خواص مفید این گیاه برای درمان کم خونی است. افرادی که کم خونی دارند، می توانند از این میوه در پختن و پز استفاده نمایند.با استفاده از این میوه می توان از سرطان پیشگیری کرد.
  • مصرف برای تقویت پوست و مو: استفاده از بنه سبز تازه برای درمان زخم های روی پوست مفید است. با استفاده از این میوه می توان التهابات و رخم ها را به صورت موثر درمان کرد. همچنین با مصرف ضماد آن می توان از احتمال گزیدگی به وسیله حشرات مختلف جلوگیری نمود.
  • افزایش وزن: از دیگر مصارف بنه سبز تازه می تواند مفید بودن برای افزایش وزن دانست. چرا که بنه دارای کالری بالایی است و می تواند با مخلوط کردن آن با دیگر مغزها مانند بادام زمینی و افزودن مقداری شکر به آن، به صورت روزانه از بنه مصر کرد.
  • مفید برای اعصاب: در شرایط امروزی، بسیاری از مردم به دلیل گرفتاری ها و مشکلات مختلف اعصاب راحتی ندارند. بنابراین می توان با استفاده از بنه سبز تازه به تقویت اعصاب کمک کرد.

علاوه بر مواردی که گفته شد، می توان به دیگر موارد مورد استفاده از بنه اشاره کرد. از بنه سبز تازه می توان برای درمان ضعف جنسی، تقویت حافظه، پیشگیری از آلزایمر و غیره اشاره کرد.

عوامل موثر بر قیمت بنه سبز تازه

عوامل موثر بر قیمت بنه سبز تازهدر زمان خرید، قیمت یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار است. قیمت بنه می تواند تحت تاثیر عوامل و فاکتورهای مختلف تعیین شود. از جمله این عوامل می توان به تازگی بنه، نوع بسته بندی، هزینه های مربوط به حمل و نقل، تمیز بودن آن، منطقه ای که بنه در آن رویده و غیره بستگی داشته باشد. همگی این فاکتورها، قیمت نهایی و آخر بنه را تعیین می کنند. از این رو، برای خرید انواع بنه در بازار داخلی به همگی این فاکتورها توجه و دقت داشت. بنه های که رنگ سبزتری دارند، از گرد و خاک تمیز می باشند، سایز و اندازه های درشت و یکنواخت دارند، در مقایسه با دیگر بنه ها کمی گران تر می باشند. چرا که این نوع از بنه ها دارای کیفیت و مرغوبیت بالایی است.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید