شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش خلال پسته پلویی در بازار داخلی

خلال پسته پلویی یکی از فرآورده های پسته ایران است که به علت روغن کافی، رنگ بسیار سبز و طعم درجه یک ان در بین افراد از محبوبیت خاصی بر خوردار است.  از این رو خلال پسته در بازار داخلی برای مصارف زیادی از جمله استفاده از آن در شیرینی پزی ها، بستنی فروشی ها ومواد غذایی به کار می رود و همچنین این محصول به سراسر دنیا نیز صادر می شود.فروش خلال پسته پلویی در بازار داخلی

نکات مهم درباره خلال پسته پلویی

نکات مهم درباره خلال پسته پلویی کیفیت خلال پسته پلویی به میزان سبز و روغنی بودن خلال ها و همچنین به طعم آن بستگی دارد که تا حد بسیار زیادی وابسته به مرغوبیت پسته اولیه ای است که خلال ها از آن تولید می شوند. به همین علت باید از مغز پسته هایی استفاده شود که کاملا سبز بوده و از نظر روغن و طعمی که دارد مناسب باشند. خلال پسته با کیفیت دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی است. از جمله مهمترین ویژگی این محصول که می توان به ان اشاره کرد درست و سالم بودن خلال ها است.کیفیت خلال بستگی به بلند و درشت بودن آن دارد طوری که از میان شکسته نشده باشد. به همین علت شرکت های تولیدی از دستگاه برای خلال کردن پسته استفاده می کنند.
همانگونه که اشاره شد مسئله دیگر در بررسی خلال پسته نوع پسته اولیه است .همان طور که می دانید، پسته دارای انواع گوناگون است. هر کدام از این انواع دارای کیفیت های متفاوتی می باشد که بر روی قیمت گذاری آن تأثیر می گذارد. موضوع مهم دیگر این است که خلال نباید به صورت پودر شده باشد. به این معنی است که در برخی از بسته بندی ها خلال ها به صورت پودر و خرد شده در ته بسته دیده می شوند. این نوع از خلال قطعاً برای خریدار خوشایند نیست.

مشخصات خلال پسته پلویی

مشخصات خلال پسته پلویی خلال پسته مرغوب باید عاری از هرگونه ضایعات مختلف از جمله پوست گلدار مغز، پوست استخوانی پسته،چوب و …باشد.این پوسته گلدار همچنان که فرآیند تولید خلال را دشوار می سازد چنانچه در محصول نهایی وجود داشته باشد منجر به افت کیفیت ان میشود.در صورتی که خلال ها دارای لکه سیاه یا قهوه ای باشند نشان می دهد که پسته اولیه چندان درجه یک و تازه و با کیفیت نبوده است و کمی تلخ بودن این خلال ها ممکن است.

با این حال غیر ممکن است که کل بار عاری از این لک ها باشد و تا حدی این امر قابل پذیرش است.خلال پسته پلویی چون فراورده همان پسته اصلی است، مزیت های آن مغز را داراست .این محصول دارای خواص درمانی و پیشگیرانه است. با مصرف روزانه از خلال پسته به میزانی، از برخی بیماری ها مصون می مانیم و یا این که به درمان اقدام می کنیم. پسته یکی از بهترین داروهای طبیعی در نزد طبیبان طب سنتی است.

از مزیت های مصرف خلال پسته به این موارد می توان اشاره کرد: 

 • دارای انواع ویتامین و مواد معدنی مختلف
 • شفاف کننده پوست
 • جلوگیری از ابتلا به انواع سرطان
 • تنظیم دستگاه گوارش
 • بالا بردن سطح انرژی بدن 
 • کاهش دهنده استرس و افسردگی
 • و غیره

مراکز خرید و فروش خلال پسته پلویی در ایران

مراکز خرید و فروش خلال پسته پلویی در ایران از جمله موارد موثر در تعیین قیمت خلال پسته می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • مرغوبیت خلال پسته
 • درجه بندی این محصول
 • برند تولید کننده
 • نوع بسته بندی
 • نوع خرید
 • و سایر موارد

تولیدکنندگان این موارد را در نظر داشته و سپس اقدام به قیمت خلال پسته می کنند. هر چه کیفیت محصول بالاتر باشد، بدون شک قیمت آن هم به مراتب بالا خواهد رفت.خلال پسته در اندازه های مختلفی تولید می شود. بطور کلی ابعاد این محصول را می توان به درشت، متوسط و کوچک تقسیم بندی نمود.
با همه این توصیف ها، خلال پسته را می توان در اندازه های گوناگون و بسته بندی های متنوع از بازار تهیه کرد. فقط کافی است سری به خشکبار فروشی ها بزنید و یا در فروشگاه های اینترنتی جستجو کنید تا هر گونه خلال پسته ای را که  نیاز دارید، خرید کرده و از آن در پخت و پز انواع خوراکی و شیرینی استفاده نمایید.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید