شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش ویژه ونوشک تازه اصل

 ونوشک میوه یک درخت است که اغلب در مناطق کوهستانی و نیمه خشک وجود دارد در استان هایی مثل لرستان، کردستان، بلوچستان، کرمان و…این درخت رویش دارد. ونوشک تازه اصل رنگ سبز دارد و به صورت دانه ریز نیمه روغنی است. ونوشک اسم فارسی آن به آن پسته کوهی هم گفته می شود، در گویش لری و لکی به اسم قلنگ آن را می شناسند. عشایری که در کوهستان زندگی می کنند از آن استفاده های زیادی می‌کنند. در بعضی جاها ونوشک به اسم بنه شناخته شده است. خاصیت های فراوانی در صنعت داروسازی دارد که از آن به عنوان مسکن کمردرد، درمان دردهای قولنج و حتی پمادی به عنوان پماد ضماد بنه که در درمان ورم و زخم های سخت موثر است، استفاده می شود. 

فروش ویژه ونوشک تازه اصل

راهنمای انتخاب ونوشک تازه اصل

راهنمای انتخاب ونوشک تازه اصل ونوشک اصل که در منطقه کوهستانی و درخت آن در بین شکاف صخره های سنگی می روید و رشد می‌کند اول به رنگ صورتی است بعد با گذشت زمام صورتی به قرمز تبدیل می شود اما نوع رسیده و تازه آن که در فصل پاییز به دست می آید و قابل استفاده می شود پوشش سبز رنگی به خود می‌گیرد. ونوشک اصل مزه ای ترش مانند دارد و حالت روغنی به خود می گیرد. ونوشک دو نوع است که پوست و رنگ نوع رسیده هردو به رنگ سبز تیره است نوعی از آن تقریبا نرم و شکننده است که به راحتی در زیر دندان شکسته می‌شود اما نوع دیگر آن را باید با وسیله‌ای بشکنید و مورد استفاده قرار دهید چون آنقدر سفت است که به دندان آسیب می رساند.

ونوشک تازه اصل چه ویزگی هایی دارد؟

ونوشک تازه اصل چه ویزگی هایی دارد؟ انتخاب ونوشک اصل که سبز رنگ و روغنی است و به صورت ریز هم هستند خواص و ویژگی های زیادی دارد که به برخی از آن ها می پردازیم. از ونوشک تازه اصل در خوشبو کردن دوغ یعنی به عنوان نوعی طعم دهنده به دوغ و روغن حیوانی استفاده می کنند، این کار را اکثر مردم عشایر که به این میوه گیاهی در کوهستان های دسترسی دارند انجام می دهند. مغز ونوشک یا همان پسته کوهی شبیه به مغز پسته است اما سایز این کوچک تر است. از دیگر ویژگی های ونوشک می توان گفت که درمان خوبی برای کم خونی است، این پسته کوهی خاصیت گرمی دارد برای افرادی که طبعی گرم دارند توصیه نمی شود. این میوه کوهی به خاطر این که به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی در کوهستان رشد می‌کند و خود رو هستند یعنی کاشت دست انسان نیستند و از هیچ گونه ماده شیمیایی در رشد آن استفاده نمی شود، در‌ زمان برداشت می توان گفت به دلیل تازگی و مرغوبیت این دانه یکی از با کیفیت ترین نوع خود است و حاوی خیلی از ویتامین ها می باشد.

مراکز فروش ونوشک تازه اصل

مراکز فروش ونوشک تازه اصلمراکز فروش ونوشک تازه اصل اکثر استان های کوهستان است. مراکز فروش ونوشک تازه و با قیمت مناسب و نوع اصل آن را می توان در مناطقی تاسیس کرد که توان بالایی در تهیه و فراوری این محصول دارند.به دلیل اینکه این محصول در مناطق گرم و خشک و کوهستانی که اغلب به صورت وحشی در کوه ها و لا به لای سنگها رشد می کند و تهیه آن به روش سنتی کاری دشوار است. برای خرید انواع ونوشک زیر قیمت بازار به سایت های محلی مراجعه کرد تا محصولات دست چین روستاییان و عشایر چون به آن دسترسی دارند را خریداری کرد تا هم از کیفیت آن مطمئن شد و هم با قیمتی بسیار پایین تر ونوشک یا همان پسته کوهی مورد نظر را خریداری کرد و از آن به خوبی استفاده کرد و از فواید آن مطلع شد تفاوت قیمت انواع ونوشک در مرکز های فروش هم می تواند به دلیل زمان برداشت آن از روی درختان باشد. هر چه این محصول در زمانیکه رسیده شده و به دست آمده و می توان آن را مورد استفاده قرار داد، بیشتر روی درخت بماند از کیفیت آن کاسته می شود. 

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید