شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پسته کوهی سرخس با قیمت عالی

پسته کوهی سرخس، خاص ترین نوع پسته است که در مناطق کوهستانی واقع در خراسان برداشت می شود و محبوبیت زیادی دارد. این دانه روغنی هم به صورت خوراکی و هم در تهیه بعضی از غذاهای محلی استفاده می شود و سرشار از مواد معدنی است.

عرضه کننده های این دانه روغنی در منطقه هایی که این میوه را برداشت می کنند، محصول را به تمام نقاط ایران عرضه می کنند و مشتریان می توانند در حجم خریدهای بالا، این محصول را با قیمت عالی خریداری کنند.

فروش پسته کوهی سرخس با قیمت عالی

توضیحات پسته کوهی سرخس

توضیحات پسته کوهی سرخسایران از دیرباز در زمینه برداشت پسته فعال بوده است و پسته ایرانی به عنوان یک دانه روغنی باکیفیت و مرغوب در بازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود. پسته کوهی نیز یکی از اقلام پسته برداشت شده در ایران است که به دو صورت پسته کوهی یا بنه و پسته کوهی سرخس یافت می شود.

پسته کوهی سرخس در مناطق کوهستانی خراسان بیشتر رشد می کند ولی به صورت کلی بیشتر جنگل های ایران را پسته کوهی سرخس پوشش می دهد و برداشت آن از دیگر گونه های پسته کوهی در ایران بیشتر است.

پسته کوهی سرخس به دو صورت مغز پسته گلدار و مغز کال برداشت می شود. در نمونه های مغز پسته گلدار، میوه کمی بیشتر از زمان لازم روی درخت می ماند و مغز آن کاملا از حالت کال در می آید و برعکس در نمونه کال نیز میوه را زودتر از زمان لازم از درخت جدا کرده و مغز آن کاملا کال است.

مغز پسته کوهی طبیعتی گرم و خشک دارد و سرشار از مواد معدنی، املاح و ویتامین هاست که برای پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها مفید است.

عرضه پسته کوهی هم به صورت مغز شده و آماده انجام می شود و هم می توان به صورت کامل و بدون گرفتن مغز آن خریداری کرد که این به شرایط و سلیقه مشتری بستگی دارد.

ویژگی های پسته کوهی سرخس

فروش پسته کوهی سرخس با قیمت عالی

امروزه کل جهان تمایل به استفاده از مواد کاملا طبیعی و درمانی دارد و پسته کوهی نیز یکی از دانه های  روغنی است که از دل طبیعت بکر به دست می آید و سرشار از مواد مغذی و ویتامین هاست.

سه گونه پسته کوهی در داخل ایران وجود دارد که پسته کوهی سرخس یکی از انواع آنهاست و در مناطق کوهستانی خراسان به صورت انبوه برداشت می شود. از لحاظ خواص درمانی این نوع از پسته کوهی دقیقا تمام ویژگی های انواع دیگر از پسته کوهی را دارد.

تنها تفاوتی که در پسته کوهی سرخس وجود دارد، به دلیل برداشت انبوهی که این گونه از پسته کوهی در ایران دارد در بازارهای جهانی نیز عرضه می شود و پتانسیل بالای صادرات را دارد.

نمونه های مغز کال این میوه بیشتر تقاضا و مشتری دارد که هم به صورت دست نخورده و با پوست و یا مغز جدا شده در بازار عرضه می شود.

قیمت پسته کوهی در سرخس

قیمت پسته کوهی در سرخسخرید و فروش پسته کوهی سرخس بیشتر در منطقه ای که برداشت می شود، یعنی سرخس واقع در خراسان صورت می گیرد. چون میوه در این منطقه برداشت می شود و منبع اصلی این دانه روغنی به حساب می آید می توان پسته کوهی را با کیفیت بالاتری نسبت به شهرهای دیگر تهیه کرد.

پسته کوهی به دو صورت گلدار و کال عرضه می شود که مشتریان بیشتر به دنبال نمونه های کال آن هستند و عرضه کننده ها نیز حجم زیادی از این محصول را به صورت کال در بازار عرضه می کنند.

قیمت پسته کوهی نیز مانند سایر دانه های روغنی که در ایران برداشت می شود دستخوش تغییرات و نوسانات بازار است و با قیمت های مختلفی با توجه به کیفیت محصول عرضه می شود.

قیمت پسته کوهی زمانی که از تامین کننده دست اول تهیه می شود نسبت به کسی که واسطه است، برای مشتری قیمت مناسب تری دارد. به همین دلیل اکثرا ترجیح می دهند محصول را از منبع اصلی آن تهیه کنند.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید