شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید دستگاه بنه شکن ایرانی

قیمت خرید دستگاه بنه شکن ایرانی

در بازار فروش این دستگاه قیمت خرید دستگاه بنه شکن ایرانی بسته به کارایی آن و نحوه به کارگیری دستگاه متفاوت است. دستگاه بنه شکن ایرانی تولید شده در داخل ایران و بومی سازی شده کشور عزیزمان است.رنج های متفاوتی از قیمت دستگاه بنه شکن وجود دارد که به نوع و اندازه دستگاه بنه شکن بستگی دارد.
البته دستگاه بنه شکن مخصوص مغز کردن بنه یا پسته است اما با توجه به این نکته که این دستگاه قابلیت استفاده دیگر محصولات مانند بادام, فندق,گردو را نیز دارا است و می‌تواند با توجه به وضعیت کار مورد نیاز به خریداران را انجام دهد.
عوامل یاد شده در تعیین قیمت خرید و توزیع دستگاه بنه شکن ایرانی تاثیر عمده‌ای را دارند. لیکن کیفیت تولید شده این دستگاه بنه شکن که برای خریداران بسیار مهم است قطعاً مورد توجه بسیار قرار دارد. تولیدی ما با بهره‌مندی از کادر مهندسی مجرب و استفاده از مرغوبترین نوع وسایل به کار رفته در دستگاه بنه شکن  کیفیت این دستگاه و ماندگاری بالای این دستگاه بنه شکن ایرانی را برای تمامی خریداران محترم تضمین نموده است.
بر سر راه تولید این دستگاه بنه شکن ایرانی موانع زیادی قرار گرفته است که این موانع باعث افزایش قیمت تمام شده دستگاه بنه شکن ایرانی شده است. تولیدی ما همواره کوشیده است تا با در نظر گرفتن تمامی شرایط ممکن گامی در جهت بهبود شرایط خرید این دستگاه از طرف خریداران آن بردارد تا از افزایش قیمت تمام شده محصول موردنظر جلوگیری کند.

قیمت خرید دستگاه بنه شکن ایرانی

کارایی دستگاه بنه شکن ایرانی

کارایی دستگاه بنه شکن ایرانی

در سالیان گذشته مردمان شیوه فرآوری دستی و سنتی بنه را انجام می‌دادند که این کار زمان زیادی را صرف می‌کرد. با پیشرفته تکنولوژی در سال‌های اخیر کارایی بنه شکن ایرانی به همگان ثابت شد و استفاده از این دستگاه برای تمامی کسانی که به بنه شکستن مشغول بودن رو امری بدیهی و همچنین الزامی تبدیل کرد.
در اوایل استفاده خریداران,محصول مورد نظر کاملا از خارج کشور وارد می شد که با کمک مهندسان ایرانی تولید دستگاه بنه شکن ایرانی آغاز شد روند رو به افزایش پیدا کرد.
کارایی بنه شکن  یا همان پسته شکن بسیار آسان بوده و نیازی به توضیح یا آموزش و یادگیری خاصی ندارد دستگاه بنه شکن به صورت کلی کار می کند و در هر ساعت حدود ۷۰ تا ۸۰ کیلوگرم بنه و برای پسته در هر ساعت ۱۵۰ تا ۲۰۰ کیلوگرم  را می شکند البته موقع کار با این دستگاه باید موارد ایمنی را کاملاً رعایت نموده و به کارگیری افراد ناوارد به این کار جلوگیری کرد.
کاره عمده ای که این دستگاه انجام می‌دهد پوسته سفت و سخت بنه را می شکند تا به مغز کامل میوه برسد و آن را در اختیار ما قرار دهد.

توزیع دستگاه بنه شکن ایرانی

توزیع دستگاه بنه شکن ایرانی

با توجه به فراگیر شدن استفاده همگان از این محصول توزیع دستگاه بنه شکن ایرانی توسط شرکت تولیدی ما برای سراسر کشور محقق شده است. توزیع بنه شکن در هر زمان و مکان امکانپذیر است. چراکه تولیدی ما به خاطر حضور بی دریغ شما در استقبال از محصولاتمان در همه شهرهای کشور نمایندگی فعال دارد. تا با تمامی تلاش خود در این زمینه به شما زحمتکشان این عرصه خدمت بی‌شائبه ارائه دهد.
تولیدی کوشا دانه مفتخر است که شما عزیزان همواره و در همه مراحل ما را انتخاب نموده اید شرکت ما خدمت به شما عزیزان را چه در مرحله خرید و چه بعد  از آن وظیفه خود می داند و می کوشد تا در جهت ارتقای محصولات خود برای شما عزیزان گامی بلند بردارد. درست است که فناوری تولید دستگاه بنه شکن از خارج, مرزهای کشور عزیز ما وارد ایران شده است اما با پیشرفت در این زمینه ما قطعاً قادر خواهیم بود توزیع دستگاه بنه شکن ایرانی را به کشورهای همجوار و همسایه انجام دهیم.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید