شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پسته کوهی در بازار تبریز

قیمت پسته کوهی در بازار تبریز

پسته کوهی تبریز به عنوان محصولی ارگانیک در بازارهای مختلف در سطح کشور به فروش می‌رسد و قیمت آن بر اساس بازار در تبریز، مشهد، ارومیه، شیراز، اهواز و تهران تعیین می‌شود؛ هریک از این شهرهای کشور با توجه به پتانسیل فروش مغز پسته کوهی توان تولید یک نوع مغز پسته را برای عرضه دارد، با توجه به قیمت و کیفیت می‌توان پسته کوهی را در چهار نوع قرار داد:

در نوع اول مغز پسته تبریز به صورت کال عرضه می‌گردد و برای شناخت و تشخیص آن بهتر است بدانید که رنگی مایل به شیری دارد. در نوع دوم نیز مغز پسته تبریز به صورت کاملا رسیده و در رنگ‌های سبز و قرمزگلی که به اصطلاح آن را مغز پسته گل‌دار می‌نامند عرضه می‌گردد که این نوع از مغزه پسته‌ تبریز طرفداران و خریداران بسیار و خاص خود را دارند.

برای توضیح دو نوع دیگر پسته تبریز کافیست بدانید که در آن پسته به دو صورت سورت شده و سورت نشده ( دسته بندی براساس کیفیت ) طبقه بندی و به فروش میرسد.

قیمت پسته کوهی در بازار تبریز

 خرید مستقیم انواع مغز پسته بنه

 خرید مستقیم انواع مغز پسته بنه 

تبریز را می‌توان از شهرهای پرطرفدار در خرید و فروش پسته کوهی بنه دانست که در این شهر بزرگ خرید و فروش این محصول با ارزش و پرفایده به صوررت های کلی و جزئی چه برای مصارف خانگی و چه برای فروش به کسبه شهر و حومه صورت می‌گیرد، همچنین تجار برجسته و صاحب نامی در خرید و فروش پسته کوهی تبریز جهت صادرات و تجارت مخصوصا در کشورهای مجاور چون ترکیه اقدام به خرید این محصول از منابع اصلی و دست اول می نمایند.

چرا که قیمت و ارزش کلی در تجارت پسته کوهی بنه وابسته زیادی به چگونگی تأمین آن توسط خریداران دارد، برای مثال بهتر است خریداران و تجار پسته کوهی بنه برای دستیابی به مرغوب‌ترین قیمت و البته با بهترین کیفیت‌ها به شهرهای پسته خیز رجوع نمایند و کمتر  خرید را با واسطه و از دلال‌ها انجام دهند چرا که این نوع خرید به واسطه‌ی وجود دلالان با قیمت بالاتری تمام می‌شود درنتیجه در بازارها نیز با قیمت بیشتری باید به فروش برسد جلوگیری از این امر مستلزم شناسایی و ارتباط گیری با مراکز معتبر فروش پسته کوهی بنه در شهرهای پسته خیز است.

 تفاوت پسته کوهی با  پسته کلخنگ

 تفاوت پسته کوهی با  پسته کلخنگ

بنه درختی است که در مناطق کوهستانی رشد کرده و ارتفاعی در حدود هفت تا نه متردارد این درخت منبع تولید سقز بوده که صمغی به رنگ سبز روشن بسیار چسبنده و با غلظت زیاد است که مصارف بسیار زیادی در صنعت دارو سازی، پلاستیک سازی، چاپ، واکس کفش، تولید ضدعفونی کننده‌ها و انواع نرم کننده داشته و همچنین به عنوان مایع پایه در بسیاری از صنایع است.

به طور متوسط میزان سقز دریافتی از هر یک از درختان بنه بین پانصد تا هزار گرم بوده که با بارش باران افزایش می یابد. از کهنسال‌ترین درختان بنه می‌توان به درخت چلونک در خراسان جنوبی اشاره داشت که با هشت متر ارتفاع و هفتاد و سه متر مربع وسعت تاج، از کهنسال‌ترین درختان بنه در کشور بوده و در لیست آثار طبیعی ملی ایران قرار دارد.

این درخت از تیره‌ی سماق است و دارای برگ‌های گرد و تخم‌ مرغ شکل بوده که به صورت جفت درکنار یکدیگر قرار گرفتند، بنه یا همان پسته وحشی در دو نوع نرمه و زبره وجود دارند که نوع نرمه را کلخنگ و نوع زبره را بنه می‌نامند؛ تنها تفاوت این دو نوع اندازه و ابعاد آن است به طوری که کلخنگ (زبره ) از لحاظ ظاهری کوچکتر از بنه (نرمه ) است.

برای ارتباط بهتر در

whatss app

کلیک کنید یا

به سایت کوشا دانه مراجعه کنید و با دریافت کاتالوگ و همچنین نحوه خرید را از کارشناسان ما سوال فرمایید

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید