شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز فروش عمده بنه سبز دستچین

بنه سبز دستچین  با توجه به فواید بسیار به کارگروه هایی که دارد در اغلب نقاط کشور و حتی خارج از کشور نیز  طرفداران و مشتری های بسیار زیادی دارد. بنه سبز که به آن پسته ی کوهی نیز می گویند گیاهی دارویی و بسیار محبوب و پر فروش در کشور است. این گیاه اغلب در مناطق کوهستانی می‌روید و کاربردهایی چون طعم دادن به دوغ، تولید روغن، ساخت تسبیح و غیره دارد. علاوه بر خود گیاه بنه سبز از درخت این گیاه نیز شیره ای دریافت می‌شود که خواص دارویی فراوانی در صنعت داروسازی دارد و تولید دارو برای درمان برخی بیماری ها، همچنین به عنوان منبعی برای تولید عطر و انواع خوشبوکننده ها در نظر گرفته شده است.

مرکز فروش عمده بنه سبز دستچین

آشنایی با بنه سبز دستچین

آشنایی با بنه سبز دستچینقابل ذکر است که فروش و خرید بنه سبز دستچین  با توجه به ریز بودن یا درشت بودن آن و رسیده و نارس بودن آن در قیمت‌های متفاوتی عرضه می گردد. دلیل محبوبیت این نوع گیاه دارویی به دلیل فواید بسیار زیاد آن می باشد که برخی از فواید آن به شرح زیر است:

 • از این گیاه برای دفع برخی از سنگ های ریز کلیه استفاده می شود.
 • باعث تقویت حافظه می گردد.
 • به عنوان یک درمان طبیعی، درمان بیماری شب کوری به کار می رود.
 • ترشی این گیاه برای رفع مشکلات کبدی و آکنه و لکه های روی پوست به کار می رود و باعث کاهش استرس و اضطراب و آرامش ذهن می‌شود.
 • از دم کرده این گیاه برای درمان اسهال همچنین تقویت قوای جنسی استفاده می گردد.
 • از روغن بنه سبز دستچین به جای اغلب روغن های گران قیمت مانند روغن شترمرغ برای ماساژ و درد مفاصل و شفاف کردن پوست استفاده می شود.
 • قابل ذکر است که یکی از دلایل پرطرفداری این گیاه دارویی به خاطر روغن آن است که دارای املاح فراوانی مثل ید، آهن، منگنز، پتاسیم و کلسیم و همچنین انواع آمینو اسید می باشد‌.

راهنمای خرید بنه سبز دستچین

راهنمای خرید بنه سبز دستچینقابل ذکر است که پسته بادامی همانطور که از اسمش پیداست به شکل بادام می باشد حالت بیضوی شکل دارد ولی بنه سبز دستچین یا بنه سبز  گرد و دایره مانند است. همچنین پسته بادامی  مغز آن قابل مصرف می باشد ولی بنه سبز دستچین  پوسته‌ی اطراف هسته قابل مصرف است و از هسته آن جز برای تولید روغن و ساخت تسبیح در صنعت فایده دیگری ندارد و اغلب موارد مصرف آن به دلیل پوسته آن می‌باشد.

پخش بنه سبز دستچین به سراسر ایران

پخش بنه سبز دستچین به سراسر ایرانبنه سبز دستچین  یک گیاه دارای طبع گرم و خشک است،  به طور کلی برای آشنایی با بنه سبز و طریقه مصرف آن چهار روش زیر را با دقت بخوانید:

 • جوشانده‌ی بنه سبز دستچین ، جوشانده این گیاه می‌تواند با مهار آنزیم فسـفاتیدات فسـفوهیدرولاز یکی از بهترین راه های درمان طبیعی بیماری کبد چرب باشد، قابل ذکر است که اگر هر روز جوشانده‌ی این گیاه به صورت ناشتا میل شود، علاوه بر درمان مشکل کبد چرب باعث کاهش تیرگی و روشن شدن پوست می‌شود.
 • روغن بنه سبز دستچین، برای تولید این روغن بنه سبز را تحت فشار فوق‌العاده زیاد قرار می‌دهند و این کار توسط دستگاه انجام می‌شود، همچنین دست در تولید آن هیچ گونه دخالتی ندارد، همچنین چون از حرارت برای تولید این روغن استفاده نمی شود، می توان گفت دارای کیفیت بالاتری نسبت به بقیه روغن ها می باشد.
 • مصرف خوراکی میوه ی نرم و تازه ی آن، بنه سبز  قبل از آنکه شروع به سفت شدن کند و دانه دار شود گیاهی بسیار نرم بوده و زیر دندان به آسانی له می‌شود و می‌توان از آن به عنوان میان وعده ای بسیار خوشمزه استفاده کرد، همچنین آن را درون دوغ با ساقه یا بدون ساقه اش قرار می دهند تا برای مدتی در آن بماند که مزه ای بسیار خوشمزه و وصف نشدنی به دوغ می دهد.
 • استفاده صنعتی از آن، بنه سبز بعد از آنکه حدود ماهی از نمایان شدنش روی درخت گذشت، دارای هسته ای سفت میشود که با حوصله و تک تک آنها را سوراخ می کنند و تسبیح های چوبی و طبیعی در دو نوع صدتایی یا هزار تایی از آن تولید می شود.
امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید