شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش عمده بنه اصل باکیفیت در ایران

برای خرید بنه اصل باکیفیت می توان از طریق وب سایت های آنلاین و فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید عمده بنه نمایید خرید از فروشگاه های اینترنتی به دلیل حذف واسطه بسیار ارزان قیمت خواهد بود و برای خریدار سود آور می باشد مخصوصا اگر به صورت عمده باشد.

مرکز پخش عمده بنه اصل باکیفیت در ایران

ویژگی ها مهم بنه اصل باکیفیت

ویژگی ها مهم بنه اصل باکیفیت ارتفاع تا ۷یا ۹ نیز رسیده است. در بعضی از مناطق کوهستانی مانند زاگرس به میوه آن قزو می گویند. که برای خوش بو کردن دوغ و روغن حیوانی و همچنین درست کردن ترشی استفاده می کنند  درخت بنه منبع تولید شیره سقز است.  سقز که در برای بریژه یا بریزه در لری خرم آباد به آن ونوشک یا کلنگ و در کردی منطقه بانه به بنشت گفته می شود. صمغی به رنگ سبز خیلی روشن غلیظ و بسیار چسبنده است که استفاده دارویی فراوان داشته و به عنوان یک ملین قوی در درمان یبوست و درمان ناراحتی های گوارشی استفاده می شود ۲۵درصد از شیره سقز حاوی روغن پر ارزش و صنعتی تربانتین است. که کاربرد های فراوانی در صنعت دارد.  علاوه بر این از شیره سقز در تهیه آدامس، عطر، خوشبو کننده، حشره کش، صنعت دارو سازی استفاده می شود میوه این درخت ، دانه ای روغنی ،سفت کوچک و مدور و رسید آن سبز رنگ است .

بررسی کیفیت بنه اصل

بررسی کیفیت بنه اصل کیفیت بنه به تازگی، درشتی، بدون کپک بودن، بدون کرم خوردگی،و طعم خوبی داشتن می باشد یکی از خواص پسته کوهی معالجه کم خونی می باشد .کسانی که دچار بیماری کم خونی هستن اثری معجزه آسا دارد. از دیگر خواص استفاده از پسته کوهی برای تقویت بینایی چشم و شب کوری بسیار مفید می باشد. همچنین افرادی که به بیماری پوکی استخوان و نرمی استخوان مبتلا هستند بسیار مفید می باشد. بنه جهت آرام کردن درد کمر، درد پشت و درد قلنج موثر می باشد..روغن بنه برای خشکی پوست کک مک و بیماری جوش صورت بسیار مفید می باشد. بنه را می توان برای درمان تمام کرم معده مصرف نمود. پسته کوهی برای معالجه تکرر و قطره قطره آن موثر می باشد.

باید توجه داشته باشید بنه دارای خاصیت درمانی فراوانی برای مصرف کنندگان دارد.که با خوردن برخی از مواد مورد نیاز بدن را می توان تامین کرد.بنه دارای ارزش اقتصادی بالایی دارد.که باعث شده است بر روی این محصول مطالعات زیادی صورت گیرد تا به درستی این گونه شناسایی کنند.

مغز این گونه روغنی می باشد که رنگ تیره سبز داشته و کروی شکل است که این موارد از مشخصات ظاهری این گونه در سطح بازار می باشد که مصرف کنندگان از روی این مشخصات به راحتی می توانند بنه را شناسایی کنند.

بنه را به راحتی می توان برای تمام کرم های معده کار گرفت و از آن استفاده نمود این مغز برای درمان زخم ها و التهابات نیز موثر بوده است.

باید توجه کرد بنه ها بر اساس کیفیت به انواع مختلفی را شامل می شود بنه با پوست یا خام در هنگام خوردن باید پوست آن را گرفت بنه مغزه شده بیشتر صادر می شود و بنه پودر شده برای غدا استفاده می شود باید در هنگام خرید به تازگی عطر و درشتی دانه بنه توجه کنید

راهنمایی خرید بنه اصل باکیفیت

راهنمایی خرید بنه اصل باکیفیت برای خرید بنه اصل و با کیفیت می توانید از طریق وب سایت های آنلاین یا فروشگاه های اینترنتی اقدام به خرید کنید خرید از فروشگاههای اینترنتی علاوه بر خرید با کیفیت ترین محصول بسیار ارزان قیمت خواهد بود. قیمت خرید از فروشگاه های اینترنتی یا نمایندگان آن به دلیل مستقیم بودن و بدون واسطه بسیار ارزان قیمت می باشد و برای خریدار از نظر اقتصادی سود آور می باشد.خرید اینترنتی علاوه به آسانی خرید و ارزانی باعث جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه اضافی، جلوگیری از آلودگی هواو ترافیک,می شود، ارسال محصول خریداری شده رایگان، و…. دارای مزایای زیادی می باشد

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید