شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پسته کوهی لرستان با قیمت مرغوب

پسته کوهی لرستان یا بنه، پسته مخصوصی است که برای مصارف خوراکی و درمانی به کار میرود. میوه پسته کوهی به صورت شفت است،  مغز ان روغنی است و به صورت تخمه مصرف می شود با این تفاوت که پوست سفت آن باعث آسیب رسیدن به دندان می شود.

پوسته این میوه در اوایل سبز رنگ و قسمتی از آن قرمز رنگ است و به صورت نیمه رسیده در اردیبهشت ماه برداشت  می شود. از درخت پسته کوهی نوعی صمغ طبیعی که سقز نام دارد ترشح می شود که حاوی مواد و ترکیبات مفید بسیاری بوده و خواص درمانی بالایی دارد .

پسته کوهی یا بنه رنگ سبز تیره ای دارد و کروی شکل است. خواص این‌پسته با آجیل برابری می‌کند. مغز  آن نیز شبیه مغز پسته ولی کوچکتر است.

پسته کوهی لرستان با قیمت مرغوب

مزایای پسته کوهی لرستان

مزایای پسته کوهی لرستانپسته کوهی که به آن سقز و بنه گفته میشود از تیره پسته ها است و داری خواص فراوانی به منظور درمان بیماری ها می باشد. میوه، برگ، صمغ ترشح یافته طبیعی(سقز) و گال های گیاه قسمت های مورد استفاده دارویی این گیاه با ارز و پر خاصیت است.

یکی از مزایای خوب این‌پسته معالجه کم خونی است . کسانی که دچار گم خونی هستند می تواند از این میوه در پختن غذا استفاده کنند به عنوان مثال برای از بین بردن کم خونی از بنه در غذاهای محلی مثل کشک به جای گردو از بنه استفاده گردد. از دیگر خواص پسته کوهی می توان به درمان سردرد اشاره کرد.استفاده از این میوه به جهت تقویت نیروی جنسی موثر می باشد.

این میوه موجب کم شدن التهابات و در درمان زخم ها موثر است.جالب است بدانید که با مصرف ضماد پسته کوهی میتوان از گزیدگی توسط نیش حشرات پیشگیری کرد.

کاربرد پسته کوهی لرستان

کاربرد پسته کوهی لرستانپسته کوهی دارای قابلیت های بالایی بوده و میتوان در بیشتر زمینه های بیماری از آن به عنوان یک نوع داروی گیاهی و پر خاصیت استفاده کرد.

کاربرد پسته کوهی در زمینه های درمانی از جمله کسانی که دارای نرمی استخوان هستند می توانند از بنه این میوه برای تقویت استفاده کنند، بنه را میتوان برای درمان تمام گونه های کرم معده مصرف کرد. بنه برای آرام کردن درد کمر، درد پشت و درد قولنج موثر است . پسته کوهی برای معالجه تکرر ادرار و قطره قطره آمدن آن موثر می باشد.

پسته کوهی برای تقویت اعصاب بسیار موثر بوده و برای ازدیاد قدرت حافظه نیز مفید بوده، افراد مسن با استفاده از حلوای پسته کوهی می توانند از بروز آلزایمر پیشگیری کنند. جهت تقویت اعصاب و روان می توان از مخلوط پسته کوهی و شکر میل نمود.

پسته کوهی دارای تمام‌ املاح مورد نیاز بدن از جمله :(روی، آهن، ید، منگنز،پتاسیم و … ) تمامی اسید آمینه ها و همچنین روغن‌ مفیدی که رگ را پاک می کند، است.

روغن پسته کوهی برای کودکان و نوجوانان که در حال رشد هستند بسیار مفید و موثر است.

خانم های حامله می توانند برای تقویت عمومی بدن خود پسته کوهی را در برنامه غذایی خود به کار ببرند.

عوامل موثر بر قیمت پسته کوهی لرستان

عوامل موثر بر قیمت پسته کوهی لرستانقیمت مغز پسته امروزه وابسته به موارد مهم بازاریابی که کارخانجات باید رعایت کنند می باشد.

از جمله عوامل موثر بر قیمت پسته کوهی در کشور میتوان به این اشاره کرد: کیفیت مغز پسته، نوع بسته بندی، خرید عمده یا خورده تولید کننده، تمیزی 

با در نظر داشتن این مسائل شرکت های تولیدی مغز پسته ها را درجه بندی می کنند و سپس آن را قیمت های متفاوتی به بازار عرضه می کنند.

عمده فروشی بنه پسته کوهی در کشور نیز بین مراکز فروش همچون سایر محصولات مرسوم است . عمده بنه نیز برای مشتریان به صرفه ترین راه است.

با توجه به انواع و اقسام و درجه کیفی متفاوت این‌محصول ( پسته کوهی) از لیست قیمت متفاوتی برخوردار است. بازار مرکز فروش این پسته با ارائه مستقیم‌ تنوع محصولات مغز پسته مساله قیمت در انواع مغز پسته را حل نموده البته مرکز خرید اینترنتی پسته کوهی در کمک به این‌ مساله  پیشگام است. 

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید