شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پسته کوهی نارس و مراکز عرضه آن

پسته کوهی نارس که بنه نامیده می شود درخت آن بیشتر در مناطق کوهستانی رشد می کند به همین علت است که پس عنوان کوهی را به خود اختصاص داده است. 

پسته کوهی نارس بیشتر در خشکبار فروشی ها و سوپر مارکت ها عرضه می گردد.

پسته کوهی نارس و مراکز عرضه آن

درباره پسته کوهی نارس

درباره پسته کوهی نارس

پسته کوهی که با نام محلی بنه شناخته می شود پوست آن از دو لایه که هسته را در خود جای می هد و از هسته در برابر آفت نگهداری می کند لایه یا پوسته اول که معمولا سبز رنگ و روغنی هست در رو قرار دارد و چرب یا روغنی می باشد و پوسته دوم که همانند پوسته بادام سخت می باشد از هسته نگهداری می کند

پسته کوهی یکی از پسته  های پر انرژی می باشد که بسیار خوش طعم و چرب می باشد برای درست کردن غذایی که با این پسته درست می شود.

پسته کوهی انواع مختلفی دارد از جمله پسته کوهی سبز ، زعفرانی ، گلخنگ که هر کدام خواص دارویی فراوانی دارند.

از پودر پسته کوهی می توان به عنوان ادویه در غذا استفاده کرد که هم خاصیت دارویی دارد هم طعم و کیفیت غذا را افزایش می دهد.

پخت غذای محلی بیشتر با استفاده از روغن های محلی توصیه می گردد چرا که با تهیه غذای محلی با استفاده از روغن های صنعتی و کارخانه ای باعث ترش و ناراحتی معده می گردد از جمله روغن هایی که می توان برای پخت این غذای محلی استفاده کرد روغن دنبه گوسفند می باشد که خود روغن هم باعث دفع چربی خون می شود از دیگر روغنی که می توان از آن برای پخت غذای محلی استفاده کرد روغن زرد گوسفندی می‌باشد که بسیار خوشمزه و لذیذ می باشد.

باید توجه داشت که بعد از خوردن این غذا نباید خوابید چون که باعث بالا آمدن اسید معده و سر درد شدید می گردد.

پسته کوهی که بیشتر در خشکبار فروشی ها موجود می باشد بستگی به مدل و کیفیت این  میوه دارد هرچه پسته کیفیت بیشتری داشته باشد دارای مشتری بیشتر و با قیمت مناسب تر موجود می باشد.

پیاز کوهی یکی از بهترین و خوش طعم ترین سبزیجات می باشد که با این غذای محلی خوشمزه می شود استفاده کرد.

عمر مفید پسته کوهی نارس

عمر مفید پسته کوهی نارس عمر مفید پسته نارس زیاد نمی باشد چون که به علت لزج بودن و آبکی زود گندیده می شود و قابلیت استفاده ندارد.

پسته کوهی نارس باید در مکان سرد برای جلوگیری از کپک زدگی نگهداری شود چون گرما باعث پس دادن روغن پسته کوهی نارس می گردد و گندیده می شود به همین دلیل است که عمر پسته کوهی نارس کم می باشد. 

بزرگترین مرکز عرضه پسته کوهی نارس

بزرگترین مرکز عرضه پسته کوهی نارس مرکز اصلی عرضه  پسته  کوهی نارس در شهر تبریز می باشد پسته کوهی بنه غذایی لذیذ و مقوی می‌باشد که بهترین موقع استفاده از آن در فصل زمستان می‌باشد که از این غذا در استان خراسان به عنوان محلی اشکنه نام می برند که بسیار مقوی می‌باشد.

اگر بخواهیم این محصول را به صورت عمده و کلی از تاجران یا خشکبار فروشی ها خریداری نمایید معمولا با قیمت ارزان تر به مشتریان فروخته می شود همچنین مشتریان برای آگاهی از قیمت این میوه از سایت های خشکبار فروشی اطلاع کافی از قیمت این محصول را دریافت نمایند.

در صورتی که مشتریان این محصول خواسته باشند این محصول را خریداری نمایند پس از سفارش به آدرس خریدار بدون هیچ گونه هزینه ای ارسال می گردد.

همچنین قیمت پسته کوهی  بر اساس نوع و درجه کیفیت این محصول طبقه بندی و در بازار های فروش عرضه می گردد.

هرچه این میوه کیفیت بالاتری داشته باشد قیمت آن هم به نسبت بیشتر می باشد و قیمت نهایی پسته را می توان از مراکز فروش کلی بدست آورد.

معمولا پسته های شور از قیمت پایین تری برخوردار می باشند چرا که همراه با نمکی که برای شور کردن پسته استفاده می شود فروخته می شود.

امین خلیلی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شرکت کوشا دانه، شما را به خرید بهترین محصولات پسته دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید