مشاوره و سفارش

دستگاه بنه شکن

خرید دستگاه بنه شکن ارزان هدف هر باغدار یا کارخانه داری است که در حوزه تولید پسته و فرآورده های آن فعالیت می کند. مغز پسته اولین و اصلی ترین فرآورده پسته است که برای بدست آوردن آن نمی توان به روش شکستن دستی پسته متکی بود. مخصوصا که معمولا مغز پسته ها را از پسته های دهان بسته تولید می کنند و در حجم انبوه این کار کاملا غیر ممکن خواهد بود. صنعت گران با طراحی های دستگاه های بنه شکن کار را آسان کرده و با تولید این دستگاه ها در داخل میهن عزیزمان، مهار کردن اثر نوسانات ارزی، قیمت آن را بسیار پایین آورده اند.

پسته کوهی

پسته کوهی طبیعی همانطور که از نامش پیداست از درختان طبیعت بکر و دست نخورده چیده می شود و در مقایسه با پسته معمولی که هرساله سم پاشی و کود شیمیای داده می شود کاملا ارگانیک بوده است. شرکت کوشادانه عرضه ارزان پسته کوهی طبیعی را دارد تا شما هم وطنان عزیز با خیالی آسوده اقدام به خرید پسته کوهی کنید. هدف ما برای رسیدن به مطلوب مورد نظرمان از طریق خرید پسته کوهی طبیعی شما از ماست. پس چیزی کهبرای فروشنده هدف قرار می گیرد خرید مشتری و انتخاب شدن از طرف اوست حال برای سهولت و راحتی شما مشتریان گرامی تولیدی ما نهایت سعی خودرا می کند تا بتواند عرضه ارزان پسته کوهی طبیعی راداشته باشد.

بنه سبز خشک

بنه سبز خشک نوعی دانه ی گیاهی و روغنی می باشد که به آن به عنوان پسته کوهی نیز یاد می شود. بنه سبز خشک یک نوع میوه ی کوهستانی است که بسیار خوشمزه است و همچنین برای سلامت بدن خواص بسیار مفید و ارزشمندی دارد. بنه را می توان همانند تخمه خورد ولی باید توجه داشت که پوسته بسیار سفتی دارد. بنه به نام های مختلفی در بین مردم شناخته شده است همچنین از آن استفاده های فراوانی می کنند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
پسته کوهی-سفارشیموجودتماس بگیرید
مغز پسته -سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
دستگاههای فرآوری مغز پسته-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

kooshadaneh@gmail.com

درباره ما :

شرکت کوشا دانه، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات محصولات پسته آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر شرکت کوشا دانه

امین خلیلی

Call Now Buttonتماس بگیرید